Często myśląc o zaciągnięciu kredytu gotówkowego spodziewamy się, że musimy przewidzieć, że okres spłaty zadłużenia będzie uciążliwy i niezwykle kosztowny. Jeżeli nie wykażemy się odrobiną cierpliwości i zdecydujemy się na podpisanie umowy kredytowej bez wcześniejszego przeanalizowania dostępnych usług, możemy czuć się zawiedzeni gdy okaże się, że nasze miesięczne raty są znacznie wyższe niż się spodziewaliśmy i ciężko nam to pogodzić z podstawowymi wydatkami. Z łatwością możemy jednak uchronić się przed niepotrzebnymi wydatkami i sprawdzając aktualne rankingi najlepszych kredytów gotówkowych wybrać ofertę, która zaoszczędzi nam problemów finansowych.

Najlepszy kredyt gotówkowy - Czerwiec 2014

Najtańszy kredyt gotówkowy w BNP Paribas

W czerwcowych zestawieniach bieżącego roku zdecydowanym faworytem wśród najbardziej opłacalnych kredytów gotówkowych jest ten dostępny w BNP Paribas Bank. Aby przybliżyć Państwu tą ofertę przedstawiamy charakterystykę usługi, z wyróżnieniem najważniejszych kwestii, na które powinien zwrócić uwagę potencjalny kredytobiorca.

  • Atrakcyjne oprocentowanie, które wynosi 8,90%.
  • Prowizja za udzielenie kredytu równa 0,00%.
  • Górna granica pożyczki to 150 000 złotych.
  • Przez cały okres trwania umowy niezmienne miesięczne raty.
  • Najdłuższy okres kredytowania to 84 miesiące.
  • Bez konieczności zakładania konta.
  • Dla klientów wewnętrznych atrakcyjne promocje.

By uwiarygodnić wybór kredytu BNP Paribas należy wspomnieć o tym, iż bank proponuje swoim klientom nie tylko niskie oprocentowanie zadłużenia ale także wyjątkowo korzystne RRSO. Dzięki przeliczeniu miesięcznych rat dostępnych na rynku usług, z łatwością zauważymy, że najniższą ratą będziemy musieli opłacić właśnie w Paribas Banku. Różnica jest zauważalna nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko usługi zasługujące na miano tanich kredytów gotówkowych. W sytuacji gdy nasze zadłużenie wynosić będzie 10 000 złotych, a okres kredytowania rozłożymy na 12 miesięcy, miesięczna opłata będzie nas kosztować 874,0 złotych. Jeżeli natomiast zechcemy wydłużyć okres spłaty, tak by zmniejszyć obciążenie budżetu i zdecydujemy się na 24 miesięczny okres kredytowania, zwrócimy każdego miesiąca 456,0 złotych.

Czerwiec zdecydowanie rozpoczyna okres w którym chętniej sięgamy po dodatkową gotówkę, którą będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel. Łatwo bowiem o znalezienie kuszących propozycji wyjazdu na wakacje lub długo oczekiwany remont w domu. Rozpoczął się także sezon ślubny, a także czas intensywnych prac w ogrodzie bądź działce. Jeśli plany i marzenia przekraczają nasz budżet ale jesteśmy zdeterminowani i posiadamy zdolność kredytową, możemy szukać pomocy w banku, korzystając z szybkich w realizacji i uproszczonych pod względem procedur, kredytów gotówkowych. Pożyczka w BNP Paribas Bank to w tym miesiącu najatrakcyjniejsza oferta, która wśród licznych usług wyróżnia się niskimi miesięcznymi ratami oraz oprocentowaniem zadłużenia. Szukając odpowiedniego kredytu gotówkowego warto zastanowić się nad tym produktem i zastanowić czy nie spełnia on wszystkich wymaganych przez nas wytycznych.