01.08.2014
Kredyty gotówkowe

Najlepszy kredyt gotówkowy sierpień 2014 – wybierz najtańszy kredyt

Z nami wybierzesz najtańszy kredyt gotówkowy na dowolny cel. Pomożemy Ci porównać najlepsze oferty kredytowe, które spełniają szereg warunków dogodnych dla każdego kredytobiorcy. Nawet jeżeli brzmi to niemal niemożliwie poświęcając odrobinę swojego czasu z łatwością przekonasz się, że tymczasowe problemy finansowe można bez trudu pokonać bez konieczności spłacania wygórowanych odsetek. To nie tylko chwytliwe zapewnienia ale gwarancja tego, że świadoma decyzja w doborze produktu finansowego może uchronić przed przykrymi konsekwencjami i sam okres spłaty długu nie zawsze wiąże się z trudnościami w zaplanowaniu budżetu.

Najlepszy kredyt gotówkowy - czyli jaki?

Na łamach serwisu już wielokrotnie opisywaliśmy podstawowe cechy jakie powinien posiadać najlepszy kredyt, warto jednak przypomnieć sobie na co zwracać uwagę zanim przystąpimy do analizowania poszczególne oferty kredytowe. Oto najistotniejsze z warunków, które bank musi wypełnić gdy chcemy zapewnić sobie najlepszy kredyt gotówkowy:

  • Niskie odsetki oraz całkowity koszt długu – w tym wszelkie dodatkowe opłaty takie jak prowizja, ubezpieczenie kredytu czy koszt utrzymania rachunku osobistego koniecznego do otrzymania zadłużenia.
  • Elastyczny okres spłaty – możliwość wyboru dłuższego okresu spłaty, tak aby zmniejszyć koszty miesięcznej raty oraz tym samym sposobem, zwiększyć zdolność kredytową.
  • Minimalne formalności – oszczędność czasu a niejednokrotnie nawet pieniędzy.
  • Szybki dostęp do kredytowanych środków – możliwość otrzymania pieniędzy w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku oraz wydanie od ręki decyzji kredytowej.
  • Łatwość dostępu do produktu bankowego – zarówno poprzez tradycyjną wizytę w banku i kontakt z pracownikami instytucji, jak i dystrybucję online, która znacznie ułatwia i przyspiesza procedury związane z przyznaniem zadłużenia.

Przed podpisaniem umowy kredytowej należy także pamiętać, że każdy usługobiorca posiada indywidualne możliwości i preferuje inny rodzaj usług finansowych, to czy konkretny produkt będzie w naszym przypadku tym najkorzystniejszym zależy od prywatnych oczekiwań.

Sierpień 2014 - najtańszy kredyt gotówkowy

Biorąc pod uwagę oferty kredytów kilkunastu banków, możemy wskazać trzy najlepsze pożyczki gotówkowe, które wyróżniają się na tle pozostałych usług finansowych. Poniżej ich krótkie opisy wraz z uwzględnieniem najistotniejszych wiadomości dotyczących min. okresu ich spłaty oraz kosztów zobowiązania.

BNP Paribas

Kredyt z gwarancją najniższych całkowitych kosztów, to zdecydowany lider już od kilku miesięcy. To najlepszy kredyt, szczególnie gdy zależy nam na minimalnych opłatach. Oprocentowanie kredytu wynosi zaledwie 8,90% i koszt pożyczki pozbawiony jest prowizji, bank nie wymaga ubezpieczenia zadłużenia, a także założenia konta osobistego. To wszystko sprawia, że kredyt w Paribas Banku jest rzeczywiście najtańszym kredytem gotówkowym i nie posiada dodatkowych lub ukrytych kosztów jakie poniesie usługobiorca.

Okres kredytowania trwa 84 miesiąca co daje możliwość dostosować wysokość rat do możliwości klienta. Maksymalna kwota kredytu to 150 000 złotych. Starając się o zobowiązanie nie musimy obawiać się skomplikowanych formalności, wystarczy oświadczenie o otrzymywanych dochodach oraz dokumenty potwierdzające tożsamość. Pieniądze są udostępniane kredytobiorcy najczęściej w ciągu tego samego dnia w którym został złożony wniosek w banku.

Getin Bank

Kredyt gotówkowy, który także zapewnia atrakcyjne oprocentowanie, niewiele wyższe od tego jakie gwarantuje Paribas Bank – 9,30%. Koszty zobowiązania zmniejsza brak dodatkowych opłat tzn. brak prowizji, nieobowiązkowe ubezpieczenie kredytu i możliwość otrzymania kredytu bez zakładania rachunku osobistego w instytucji. Podobnie jak w przypadku lidera zestawienia, Getin także wyznacza maksymalną kwotę kredytu jako 150 000 złotych, a okres kredytowania można dostosować w miarę swoich potrzeb aż do 84 miesięcznych rat. Getin Bank nie wymaga wielu formalności i tradycyjnie poza dowodem osobistym należy zaświadczyć źródło oraz wysokość dochodów. Decyzja kredytowa zapłata w ciągu kilkunastu minut, a pieniądze zostaję udostępnione usługobiorcy w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku.

ING Bank Śląski

Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim to szczególnie ciekawa propozycja dla osób, które są związane z bankiem i mogą skorzystać z oferty dedykowanej właśnie takim klientom. Mowa o zadłużeniu dostępnym przez internet, która zapewnia pieniądze w niezwykle szybkim czasie, nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku online. Oprocentowanie takiego zobowiązania jest takie samo jak w przypadku standardowej pożyczki gotówkowej i wynosi 9,90%. Maksymalna kwota zadłużenia to 60 000 złotych – dla usługobiorców online oraz 160 000 złotych dla standardowej pożyczki udzielanej w oddziale banku. Bardzo atrakcyjna jest możliwość rozłożenia spłaty na 96 miesięcznych rat, to aż rok więcej niż w przypadku wcześniej wymienionych usług finansowych. Bank Śląski umożliwia więc zminimalizowanie rat oraz znaczne podwyższenie zdolności kredytowej co daje szansę na uzyskanie wyższego kredytu gotówkowego. Do złożenia wniosku, zarówno internetowego jak i tradycyjnego wystarczą podstawowe dokumenty potwierdzające wysokość dochodów oraz tożsamość konsumenta.

Najlepszy kredyt gotówkowy to zdecydowanie indywidualna kwestia, można jednak zaufać produktom, które gwarantują ogólnie bardzo dobre warunki swoim klientom. Wybór usługi finansowej będzie miało szczególne konsekwencje w przyszłości, gdy spłata będzie w znaczny sposób decydować o tym w jaki sposób będzie wyglądać kwota domowego budżetu. Dlatego też poświęcenie czasu i analiza ofert przed podpisaniem umowy jest niezwykle ważna i może uchronić przed spłatą wysokich kosztów niezbędnego zobowiązania.

Zobacz też inne artykuły

18.03.2022

Czym jest limit w koncie? Jak zamknąć i jak spłacić limit w koncie?

Limit w koncie może stanowić doskonałą formę finansowego wsparcia, jeśli dodatkowe środki traktuje się jedynie jako rezerwę, na przykład w...
Zobacz więcej
08.03.2022

Pożyczka dla samozatrudnionych w ramach Tarczy Antykryzysowej – najważniejsze informacje

Pożyczka dla samozatrudnionych jest jedną z opcji wsparcia dla mikroprzedsiębiorstw, które najbardziej dotknął kryzys związany z...
Zobacz więcej
28.02.2022

Jak otrzymać zwrot prowizji za kredyt?

Musisz wiedzieć, że oprocentowanie nie jest jedynym kosztem Twojego kredytu. Chcąc zaciągnąć tego rodzaju zobowiązanie, weź pod uwagę, że...
Zobacz więcej
21.02.2022

Ile wynosi najniższa emerytura w Polsce? Najniższa emerytura brutto, netto

Najniższa emerytura to minimalne świadczenie, które przysługuje osobom w uzyskującym uprawnienia emerytalne – po przekroczeniu...
Zobacz więcej
17.02.2022

Co może stanowić zabezpieczenie kredytu gotówkowego i hipotecznego? Różnice

Chociaż banki są instytucjami zaufania publicznego, to jednak działają komercyjnie. Oznacza to, że istotą ich funkcjonowania jest generowanie...
Zobacz więcej
04.02.2022

Ile wynosi i od czego zależy maksymalna kwota kredytu gotówkowego?

Już co drugi dorosły Polak posiada przynajmniej jedno zobowiązanie kredytowe. Nie wynika to tylko z konieczności uzyskania finansowego wsparcia,...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj