Niespodziewane wydatki w okresie wakacji? Czeka Cię trudny okres i nie wiesz jak zaradzić swoim problemom finansowym? A może szukasz sposobu by znaleźć dodatkową gotówkę na wymarzone wakacje? Kredyty gotówkowe mogą w szybki sposób, a co ważniejsze niewielkim kosztem podreperować Twój budżet. Atrakcyjnie oprocentowany kredyt będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, oczywiście pod warunkiem, że posiadasz zdolność kredytową, a Twoja historia kredytowa potwierdza, że jesteś rzetelnym kredytobiorcom.

Kredyty - polecamy w Lipcu 2015

Każdy bank przed udzieleniem zgody kredytowej dokładnie sprawdzi usługobiorcę, jednak dzięki uproszczonym formalnościom wnioskodawca nie musi obwiać się licznych dokumentów. To pracownicy banku są odpowiedzialni m.in. za uzyskanie informacji z Biura Informacji Kredytowych. Dzięki temu złożenie wniosku w placówce banku lub wypełnienie formularza online, zajmie Ci tylko kilka minut.

Aktualnie polecamy

Wakacje wiążą się z większym zainteresowaniem produktów finansowych. Banki udzielają więcej zobowiązań, a starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych kredytobiorców, wśród ofert pojawiają się liczne promocje. Decydując się teraz na pożyczkę na dowolny cel, możesz zaoszczędzić w trakcie spłaty swojego zadłużenia, wszystko dzięki temu, że aktualnie oprocentowanie kredytów jest rekordowo niskie. Podpisując umowę zwracaj zatem uwagę na to czy Twoje zobowiązanie będzie dla Ciebie najtańsze.

W tym miesiącu polecamy w szczególności trzy kredyty, które gwarantują doskonałe warunki ich przyznania, a także spłaty. Poniżej informacje, które pomogą Ci zdecydować czy choć jedna z tych usług spełnia Twoje wymagania i jest dla Ciebie interesująca.

Alior Bank

Lekka pożyczka gotówkowa

Oprocentowanie – 4,90%

Prowizja – 0,00%

Maksymalna kwota pożyczki – 50 000,00 złotych

Okres kredytowania – 60 miesięcy

Eurobank

Kredyt z premią roczną

Oprocentowanie – 5,00%

Prowizja – 3,00%

Maksymalna kwota kredytu – 120 000,00 złotych

Okres kredytowania – 108 miesięcy

Alior Bank

Pożyczka 5,00% dla każdego

Oprocentowanie – 5,00%

Prowizja – 0,00%

Maksymalna kwota pożyczki – 150 000,00 złotych

Okres kredytowania – 120 miesięcy

Wyślij darmowy wniosek

Wypełniając internetowy formularz dowiesz się na jakich warunkach bank przyzna Ci pieniądze, których potrzebujesz. Wysyłając taki wniosek nie jesteś zobowiązany do skorzystania z oferty banku, a ułatwi Ci to zebranie potrzebnych informacji. Szczególnie, że poszczególne warunki udzielenie kredytu a także jego spłaty różnią się w zależności od indywidualnych możliwości kredytobiorcy. Aby uzupełnić formularz online wystarczy podać podstawowe dane osobowe oraz prawidłowy numer telefonu i kwotę o jaką zamierzasz się ubiegać. Pracownik banku skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie.