Na Twoim koncie brakuje od dłuższego czasu gotówki, a dodatkowe środku środki przydałyby Ci się teraz jak nigdy wcześniej? Przed końcem roku warto uregulować wszystkie zalegające sprawy. Dodatkowo masz już niewiele czasu by uzyskać pożyczkę gotówkową na lepszych warunkach. To najprawdopodobniej ostatni miesiąc kiedy oprocentowanie zadłużeń w bankach jest na tak niskim poziomie. Warto zatem zastanowić się czy pieniądze, które możesz zyskać teraz na atrakcyjnych warunkach nie są najlepszą okazją aby w końcu zdecydować się na pożyczkę.

Pożyczki gotówkowe - łatwe pieniądze na Twoje potrzeby

Pożyczki gotówkowe są popularne nie tylko ze względu na łatwą dostępność ale także korzystne opłaty. Wybierając pożyczkę w banku unikniesz nie tylko zbyt wysokiego oprocentowania ale będziesz mieć także gwarancję niewielkiej ilości formalności oraz korzystnych warunków spłaty zadłużenia.

Pożyczka na dowolny cel  - w banku  tanio  i bezpiecznie

Zaciągnięcie pożyczki w parabanku może być bardzo kosztowne. Wiele osób decydując się na zadłużenie finansowe typu "chwilówka" nie zdaje sobie sprawy, że firmy pożyczkowe mają wiele dodatkowych kosztów, które nie są oczywiste dla usługobiorców. Do takich opłat zaliczamy między innymi koszta obsługi Klienta w miejscu jego zamieszkania, wiadomości przypominające o nadchodzącym terminie spłaty, a także wiele innych kosztów. Mając to na uwadze, a także bardzo krótki okres spłaty, który najczęściej związany jest z tygodniowymi ratami, możesz szybko dojść do wniosku, że oferty banków są zdecydowanie korzystniejsze.

Pożyczka gotówkowa dedykowana usługobiorcom banków nie tylko zapewnia stałą wartość miesięcznych i elastycznych rat ale także znacznie niższe całkowite opłaty. Ogromnym atutem banków są w szczególności usługi dostępne online. To zadłużenia, które najczęściej dają szansę by skorzystać z atrakcyjnych promocji. Ponadto wybierając usługi tradycyjnego banku nie musisz obawiać się warunków, które nie będą dostosowane do Twoich możliwości. Pożyczka gotówkowa udzielana jest na podstawie zdolności kredytowej, dlatego wysokość zadłużenia oraz rat będzie odpowiadać pod względem wysokości Twojego budżetu.

Gdzie zaciągnąć pożyczkę gotówkową?

Alior Bank oferuje doskonałą pożyczkę na dowolny cel zarówno swoim stałym Klientom, jak i usługobiorcom, dla których zadłużenie jest pierwszą usługą z jakiej skorzystają w instytucji. Pożyczka 5,00% dla każdego gwarantuje niskie oprocentowanie o wysokości 5,00%, pożyczkobiorca będzie jednak zmuszony do poniesienia kosztów opłaty przygotowawczej, jest to równowartość 3,50% kwoty pożyczki.

Największą zaletą pożyczki jest bardzo długi maksymalny okres spłaty. Pożyczkę gotówkową można rozłożyć nawet na 120 równych rat. Dzięki temu każdy pożyczkobiorca ma możliwość ubiegać się o kredyt z bardzo niską ratą, nawet w przypadku zadłużenia o wyższej wartości. To także świetne rozwiązanie gdy starasz się uzyskać jak najlepszą zdolność kredytową by nie mieć problemów z uzyskaniem zgody na pożyczkę.