22.05.2019
Kredyty gotówkowe

Tanio i bezpiecznie - kredyt gotówkowy w banku

Doskwiera ci brak pieniędzy, ale nie masz pewności czy kredyt gotówkowy będzie najbezpieczniejszym rozwiązaniem twoich problemów? Zobowiązanie zaciągnięte w banku może być bardzo atrakcyjne, trzeba jednak wiedzieć jak szukać odpowiedniej oferty i na co zwracać uwagę wybierając odpowiednią usługę. Korzystając z naszej pomocy, dużo szybciej wybierzesz ofertę, jednocześnie zagwarantujesz sobie najlepsze warunki i po wypełnieniu wniosku, nawet tego samego dnia ustalisz szczegóły oferty z pracownikiem banku.

Ranking kredytów gotówkowych

Na naszej stronie znajdziesz starannie przygotowany ranking kredytów gotówkowych, który pomoże ci w ciągu kilku minut podjąć decyzję o zobowiązaniu finansowym. Co zyskasz, korzystając z rankingu? Poza informacją o oprocentowaniu dostępnych kredytów poznasz dokładnie RRSO ofert, maksymalny termin spłaty zadłużenia, a nawet maksymalną kwotę, o jaką może ubiegać się kredytobiorca.

Dzięki rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania możesz w bardzo krótkim czasie zapoznać się z wszystkimi kosztami związanymi z usługą i ustrzec się przed podpisaniem oferty, której opłaty dodatkowe znacznie podwyższają koszt pożyczki.

Wniosek o kredyt wysłany online

Nie masz pewności czy wysłanie wniosku o kredyt drogą elektroniczną faktycznie jest korzystne? Gwarantujemy, że wypełniając formularz na naszej stronie, konsultant banku skontaktuje się z tobą w najkrótszym możliwym czasie, a ty bez wychodzenia z domu poznasz wszystkie szczegóły oferty, dostosowanej do twojej sytuacji finansowej.

Złożenie wniosku nie wiąże się z obowiązkiem zawarcia umowy, rozmowę telefoniczną z konsultantem możesz potraktować wyłącznie informacyjnie.

Co jest potrzebne do prawidłowego wypełnienia wniosku? Formularz wymaga podania wyłącznie kilku danych, które pozwolą zweryfikować twoją tożsamość. Do wypełnienia wniosku może zatem przydać się twój dowód osobisty. Pamiętaj, że konieczne jest podanie numeru telefonu, dzięki któremu bank będzie w stanie się z tobą skontaktować.

Tani kredyt bez kosztów dodatkowych

Oferta banków interesuje cię ze względu na bardzo niskie oprocentowanie kredytów? Dzięki wciąż niskiej referencyjnej stopie procentowej Narodowego Banku Polskiego każdy kredytobiorca może cieszyć się niskim oprocentowaniem. To jednak niecały koszt zadłużenia, o którym należy pamiętać. Poza oprocentowaniem nominalnym musisz zwrócić uwagę na prowizję, opłatę przygotowawczą czy inne, dodatkowe koszty związane bezpośrednio z otrzymaniem kredytu gotówkowego.

Coraz mniej banków wymaga od kredytobiorcy korzystania z rachunku osobistego, co pozwala zminimalizować stałe opłaty. Dodatkowym kosztem zadłużenia może być ubezpieczenie, wciąż część banków wymaga wykupienia tej usługi i zwiększenia tym samym opłaty miesięcznej.

Porównanie usług kredytowych pod względem RRSO jest niezwykle istotne, szczególnie jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zobowiązanie bez niepotrzebnych kosztów.

Zobacz też inne artykuły

02.08.2021

Kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem – czy to możliwe?

Liczysz na to, że kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem pozwoli ci uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w przypadku, gdy stopy...
Zobacz więcej
27.07.2021

Przedawnienie kredytu – kiedy kredyt się przedawnia i co to oznacza dla kredytobiorcy?

Czy w przepisach polskiego prawa figuruje definicja zjawiska, jakim jest przedawnienie kredytu? Czy przedawnienie umowy kredytu zwalnia...
Zobacz więcej
12.07.2021

Pożyczka na wakacje – ile będzie kosztować i czy warto z niej skorzystać?

Latem chętnie decydujemy się na wakacje z całą rodziną. Trudno zapomnieć, że taki urlop może okazać się bardzo kosztowny, a pożyczka na...
Zobacz więcej
09.07.2021

Kredyt gotówkowy a maksymalny okres kredytowania – najważniejsze informacje

Borykając się z problemami finansowymi z łatwością można zwrócić się o pomoc w banku, który jest w stanie zaoferować...
Zobacz więcej
01.07.2021

Ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt? Zdolność kredytowa kredytobiorcy, a jego zarobki

Na pytanie ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt nie ma jednoznacznej odpowiedzi, nie zmienia to jednak faktu, że wielu potencjalnych...
Zobacz więcej
18.06.2021

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego – ile kosztuje? Czy warto wcześniej spłacić kredyt gotówkowy?

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego jest doskonałym rozwiązaniem, gdy Twoja sytuacja pozwala na spłatę zobowiązania przed terminem,...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj