12.06.2019
Kredyty konsolidacyjne

Czerwiec 2019 - najlepszy kredyt konsolidacyjny

Spłata kilku zadłużeń stała się dla ciebie zbyt problematyczna? Kredyt konsolidacyjny to usługa, dzięki której połączysz kilka swoich zobowiązań i zyskasz jedną, ale znacznie niższą ratę. Konsolidacja sprawdza się świetnie w przypadku nagłych kłopotów finansowych. Korzystają z tej oferty, możesz zachować ciągłość spłaty swoich zobowiązań, bez obaw o narastający dług i konsekwencje w postaci negatywnych wpisów w BIK, a nawet komornika.

Korzystając z pomocy, jaką oferujemy na stronie, uda ci się wybrać najlepszy kredyt konsolidacyjny, nie tracąc na to dużo swojego wolnego czasu.

Aktualny ranking kredytów konsolidacyjnych

Pierwszym krokiem do podpisania najlepszej umowy konsolidacyjnej, jest skorzystanie z darmowego rankingu kredytów. Szybko sprawdzisz, która z dostępnych ofert zapewnia najniższe oprocentowanie, a przede wszystkim najkorzystniejszy całkowity koszt zobowiązania.

W rankingu znajdziesz informację dotyczącą RRSO oferty, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wybrane zadłużenie nie opiera się na wysokich opłatach, szczególnie tych okołokredytowych.

Niskie oprocentowanie, a także brak zbędnych kosztów dodatkowych zapewni ci komfort w spłacie kredytu konsolidacyjnego. Będziesz mieć możliwość spłaty swojego zobowiązania bez obawy o wysokie raty miesięczne, które znów okażą się zbyt wymagające dla twojego budżetu.

O czym warto pamiętać?

Kredyt konsolidacyjny pozwala połączyć wszystkie zobowiązania zaciągnięte wcześniej w bankach, należy jednak pamiętać, że na pomoc nie mogą liczyć osoby, które są zadłużone w firmach pożyczkowych. Pożyczki pozabankowe nie podlegają konsolidacji, można je jednak spłacić, uzyskując dodatkowe środki na dowolny cel.

Co może okazać się istotne dla kredytobiorcy szukającego kredytu konsolidacyjnego? Zdecydowana większość tych ofert kierowana jest do klientów, którzy zdecydują się na prowadzenie rachunku osobistego w danym banku.

Zanim złożysz wniosek o kredyt konsolidacyjny

Chcesz wysłać wniosek o kredyt? Zanim wypełnisz formularz i skontaktujesz się z bankiem, musisz mieć pewność, że twoja zdolność kredytowa oraz historia kredytowa. Bank nie wyda zgody kredytowej, jeśli masz już zalegające długi, a raport sporządzony przez BIK na twój temat będzie jednoznacznie negatywny.

Polecamy

Aktualnie, zgodnie z rankingiem kredytów konsolidacyjnych, najlepszą ofertą, o jaką możesz się ubiegać, jest Pożyczka Konsolidacyjna w Citi Banku Handlowym. Oferta gwarantuje wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, do 150 000,00 złotych oraz długi, korzystny okres spłaty, sięgający 120 miesięcznych rat. Bank udostępnia kredyt nowym oraz stałym klientom, co jest bardzo dużym atutem i ułatwia zdobycie zgody na podpisanie umowy.

Pamiętaj, że decydując się na Pożyczkę Konsolidacyjną, musisz dostarczyć do banku zaświadczenie o swoim zatrudnieniu oraz wysokości stałych dochodów. Na tej podstawie bank będzie w stanie obliczyć twoją zdolność kredytową i udzielić zobowiązania.

Zobacz też inne artykuły

19.08.2021

Kredyt konsolidacyjny na oświadczenie - czy bank udzieli Ci kredytu konsolidacyjnego na oświadczenie o dochodach?

Kredyt konsolidacyjny uznawany jest za wyjątkowy produkt bankowy, który zaciąga się głównie w ramach oddłużania. Jego istotą nie...
Zobacz więcej
16.08.2021

Podatek katastralny - czym jest podatek katastralny i czy zostanie prowadzony w Polsce?

W ciągu ostatnich miesięcy wielokrotnie udało ci się usłyszeć o podatku katastralnym? W Polsce temat wprowadzenia tego znanego w innych krajach...
Zobacz więcej
23.07.2021

Kiedy bank odmówi Ci udzielenia kredytu konsolidacyjnego?

Obawiasz się, że złożony wniosek o kredyt konsolidacyjny nie zostanie przyjęty pozytywnie przez bank? Masz problemy ze spłatą swoich...
Zobacz więcej
19.07.2021

Kredyt konsolidacyjny czy pomoże Ci wyjść ze spirali zadłużeń?

Masz problemy finansowe, które wiążą się z nadmiernym zadłużeniem. Przekredytowanie stało się bardzo popularne. Wiele osób...
Zobacz więcej
16.07.2021

Przeniesienie kredytu do innego banku – na czym polega? Kiedy warto się zdecydować?

Przeniesienie kredytu do innego banku może okazać się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, szczególnie, jeśli oferta konkurencyjnego banku...
Zobacz więcej
08.07.2021

Restrukturyzacja kredytu – na czym polega i kto może z tego skorzystać?

Szukając informacji o kredycie konsolidacyjnym oraz możliwościach, które pomogą w spłacie zobowiązania trafiłeś na termin...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj