Trudno ci wybrać ofertę kredytu konsolidacyjnego? Chcąc połączyć swoje zadłużenia i skorzystać z jednej, dużo atrakcyjniejszej raty, warto wybrać kredyt, który w rzeczywistości zagwarantuje ci najlepsze warunki, bez ukrytych haczyków. Dla wielu osób samodzielne szukanie odpowiedniego zadłużenia może wydawać się czasochłonne i trudne, ze względu na zawiłe formalności i warunki usług bankowych. Na naszej stronie znajdziesz jednak całkowicie bezpłatne porady dla każdego kredytobiorcy, który oczekuje dobrych warunków zadłużenia i chce świadomie wybrać usługę, która będzie wyróżniać się wśród konkurencyjnych zobowiązań dostępnych na rynku.

Najlepszy kredyt konsolidacyjny - musisz go sprawdzić

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Łatwym sposobem na zweryfikowanie dostępnych kredytów konsolidacyjnych jest ranking dedykowany tym usługom. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na jego sprawdzenie, a okaże się, które oferty są dla ciebie interesujące pod względem warunków.

Ranking gromadzi informacje nawet o kilkunastu produktach finansowych, uwzględniając wszystkie wiadomości potrzebne do tego, by podjąć odpowiednią decyzję związaną z wyborem kredytu.

Co sprawdzić szukając najlepszej oferty w rankingu? Oczywistym jest zweryfikowanie kosztu kredytu, szczególnie chcąc zmniejszyć swoje wydatki na spłatę zobowiązania. Koniecznie sprawdź RRSO kredytu i pod tym względem porównuj dostępne oferty. Szybko przekonasz się, który bank oferuje najtańszą konsolidację.

Oferta którą polecamy

Mini ratka - pożyczka konsolidacyjna oferowana przez PKO Bank Polski zdecydowanie wygrywa ranking kredytów konsolidacyjnych, oferując bardzo niskie oprocentowanie 4,99% oraz gwarantując brak prowizji. RRSO oferty wynosi zaledwie 5,11%. Dodatkowym atutem usługi, jest fakt, że klient może rozłożyć spłatę swojego kredytu na 120 miesięcy, co pozwala znacznie zmniejszyć miesięcznie raty, z korzyścią dla budżetu kredytobiorcy.

Wadą oferty jest brak wakacji kredytowych oraz możliwości wcześniejszej spłaty zadłużenia. Warto jednak wspomnieć, że Mini ratka - pożyczka konsolidacyjna udzielana jest bez poręczenia i nie wymaga korzystania z innych usług dostępnych w PKO Banku Polskim.

Klient ubiegając się o kredyt konsolidacyjny, musi pamiętać, że bank zweryfikuje historię kredytową usługobiorcy przed wydaniem zgody kredytowej, wymagane jest także dostarczenie zaświadczenia o stałych dochodach, co pozwoli na określenie zdolności kredytowej.

Skorzystaj z wniosku online

Nadal nie masz pewności, czy kredyt konsolidacyjny będzie najlepszym rozwiązaniem twoich problemów finansowych? Możesz zdecydować się na wysłanie wniosku drogą elektroniczną i skontaktować z pracownikiem banku, bez wychodzenia z domu. Wysłanie formularza nie zobowiązuje do zaciągnięcia kredytu, może jednak pomóc ci otrzymać wszystkie odpowiedzi na nurtujące cię pytania, a także ułatwić proces związany z ubieganiem się o kredyt, jeśli się na to zdecydujesz.