29.08.2019
Kredyty gotówkowe

Jak wybrać kredyt gotówkowy bez haczyków?

Martwisz się, że kredyt gotówkowy, który cię interesuje, okaże się dużo kosztowniejszy, niż zostało to przedstawione w reklamie? Nie musisz już martwić się o haczyki i kruczki w umowie kredytowej. Zapewniamy, że korzystając z naszych porad, szybko wybierzesz najlepszą ofertę kredytu gotówkowego i zdobędziesz gotówkę, której potrzebujesz, bez zbędnych opłat.

Na naszej stronie znajdziesz zweryfikowane informacje o dostępnych kredytach gotówkowych, dodatkowo możesz mieć pewność, że informujemy o wszystkich opłatach, a także warunkach, które będą miały wpływ na przebieg ubiegania się o kredyt, a także spłatę zobowiązania finansowego.

Sprawdź całkowity koszt kredytu

Decydując się na kredyt, koniecznie musisz sprawdzić ile taka usługa będzie cię kosztować. Wielu kredytobiorców uważa, że jedynym kosztem zadłużenia jest oprocentowanie nominalne, Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że na całkowity koszt kredytu wpływ ma więcej warunków.

Co powinno zwrócić twoją uwagę jako przyszłego kredytobiorcy? Zdecydowana większość kredytów gotówkowych związana jest z prowizją, jaką pobiera bank, a także opłatą przygotowawczą. Przekonaj się, czy te dodatkowe opłaty są wysokie i w jakim stopniu zmienią koszt twojego kredytu gotówkowego.

Najlepszy sposób na porównanie dostępnych kredytów

Nie chcesz tracić niepotrzebnie czasu na szukanie kredytu, który mógłby pomóc ci wyjść z trudnej sytuacji? Zależy ci na czasie i masz nadzieję, że narzędzia online pozwolą ci bez wychodzenia z domu wybrać odpowiednie zobowiązanie? Na naszej stronie znajdziesz aktualny ranking kredytów gotówkowych, który pozwoli ci szybko wybrać najkorzystniejsze zadłużenie i poznać wszystkie koszty towarzyszące ofercie. Wystarczy, że na porównanie kredytów poświęcisz kilka minut, a z łatwością wskażesz, która z ofert ma najniższy koszt całkowity i elastyczne warunki, dzięki którym spłata kredytu odbędzie się bez problemów.

Ranking kredytów gotówkowych przyda się także, by móc ustalić, które pożyczki oferowane przez banki przewidują dodatkowe opłaty, których warto unikać. Porównując kredyty, skup się na całkowitym koszcie kredytu, w przeciwnym wypadku może zaskoczyć cię ilość opłat okołokredytowych.

Najłatwiejszym sposobem weryfikacji kredytu, jest sprawdzenie rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Mając na uwadze ten czynnik, szybko przekonasz się, które banki ukrywają część kosztów.

Skontaktuj się z bankiem bez wychdzenia z domu

Chcesz porozmawiać z przedstawicielem banku i przekonać się, czy warunki indywidualne do twoich potrzeb i możliwości będą równie atrakcyjne, jak te związane z przykładowymi zadłużeniami w rankingu? Wysyłając wniosek na naszej stronie, możesz oczekiwać, że konsultant banku oddzwoni do ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut. Podczas takiej rozmowy możesz dokładnie zapoznać się z warunkami umowy, nie masz jednak obowiązku skorzystać z usługi.

Do wypełnienia wniosku wystarczy ci kilka podstawowych informacji, które pozwolą na sprawdzenie twojej tożsamości oraz przygotowanie oferty. Gwarantujemy, że wniosek wysłany z pomocą naszej strony będzie całkowicie bezpieczny dla twoich danych i wykorzystany wyłącznie do skontaktowania cię z bankiem.

Zobacz też inne artykuły

02.08.2021

Kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem – czy to możliwe?

Liczysz na to, że kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem pozwoli ci uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w przypadku, gdy stopy...
Zobacz więcej
27.07.2021

Przedawnienie kredytu – kiedy kredyt się przedawnia i co to oznacza dla kredytobiorcy?

Czy w przepisach polskiego prawa figuruje definicja zjawiska, jakim jest przedawnienie kredytu? Czy przedawnienie umowy kredytu zwalnia...
Zobacz więcej
12.07.2021

Pożyczka na wakacje – ile będzie kosztować i czy warto z niej skorzystać?

Latem chętnie decydujemy się na wakacje z całą rodziną. Trudno zapomnieć, że taki urlop może okazać się bardzo kosztowny, a pożyczka na...
Zobacz więcej
09.07.2021

Kredyt gotówkowy a maksymalny okres kredytowania – najważniejsze informacje

Borykając się z problemami finansowymi z łatwością można zwrócić się o pomoc w banku, który jest w stanie zaoferować...
Zobacz więcej
01.07.2021

Ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt? Zdolność kredytowa kredytobiorcy, a jego zarobki

Na pytanie ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt nie ma jednoznacznej odpowiedzi, nie zmienia to jednak faktu, że wielu potencjalnych...
Zobacz więcej
18.06.2021

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego – ile kosztuje? Czy warto wcześniej spłacić kredyt gotówkowy?

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego jest doskonałym rozwiązaniem, gdy Twoja sytuacja pozwala na spłatę zobowiązania przed terminem,...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj