Jeżeli nie zdążyłeś skorzystać z Grudniowych promocji to nie musisz już martwić się, że zaciągając kredyt teraz na tym stracisz. Wraz z Nowym Rokiem pojawiło się kilka atrakcyjnych usług. Jednak czołówka rankingu kredytów gotówkowych została zdominowana przez Eurobank. W Styczniu 2016 roku bez żadnych wątpliwości liderem porównania jest pożyczka gotówkowa "Wypożyczka". Czym charakteryzuje się ta oferta i czemu warto zastanowić się właśnie nad tym produktem myśląc o zaciągnięciu zadłużenia? Wystarczy, że poświęcisz kilka minut i sprawdzisz przegląd oferty przygotowany dla naszego serwisu informacyjnego. Gwarantujemy sprawdzone dane i zawsze najnowsze wiadomości. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty zachęcamy do wysłania darmowego i niezobowiązującego wniosku.

Najtańsza pożyczka gotówkowa - Promocja

"Wypożyczka" - oferta bez odsetek

Eurobank proponuje aż dwie oferty związanie z gotówką na dowolny cel. Kredyt z premią roczną został szczegółowo opisany w artykule "Kredyty gotówkowe - ranking na Nowy Rok", tym razem jednak chcemy przybliżyć Ci ofertę, która pozwala na błyskawiczne zaciągniecie pożyczki na niższą kwotę.

"Wypożyczka" jest produktem finansowym, który dotyczy zadłużenia o wartości wynoszącej maksymalnie 15000,00 złotych. Najniższą kwotą o jaką mogą starać się Klienci Eurobanku jest 1000,00 złotych. Termin spłaty zobowiązania na dowolny cel można zaplanować nawet na 60 miesięcy. Dzięki temu zadłużenie o niskiej kwocie możesz spłacać elastycznie w niewielkich ratach, nie martwiąc się o zbyt wysokie opłaty.

Pożyczkobiorca jeszcze przed podpisaniem umowy będzie świadomy ile dokładnie zapłaci za skorzystanie z usługi. Oprocentowanie "Wypożyczki" wynosi dokładnie 0,00%, usługobiorca musi liczyć się wyłącznie z prowizją, która stanowi 10,00% wartości całego zobowiązania.

Ubiegając się o "Wypożyczkę" nie przekraczającą 5000,00 złotych wymagane jest wyłącznie osobiste oświadczenie o dochodach. Ponadto bank zapewnia minimum formalności i wyjątkowo szybką decyzję kredytową, dostępną nawet w ciągu kilkunastu minut. Po złożeniu wniosku pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu jednego dnia.

Kto może ubiegać się o promocyjną ofertę Eurobanku?

Aby otrzymać "Wypożyczkę" wystarczy mieć ukończony 18 rok życia i stały dochód. Pożyczka powyżej 5000,00 złotych wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu oraz przychodach. Pożyczkobiorca nie jest zobowiązany do korzystania z innych usług Eurobanku. Oznacza to, że z zobowiązania mogą na równych warunkach skorzystać zarówno stali Klienci banku jak i osoby, które wcześniej nie były związane z instytucją.

Wystarczy, że wypełnisz prawidłowo wniosek znajdujący się na naszej stronie, a pracownik banku skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie. Możesz potraktować formularz jako najprostszy sposób zdobycia potrzebnej Ci gotówki lub w celach informacyjnych, jeżeli nie zdecydujesz się jeszcze na pożyczkę ale chcesz dowiedzieć się jak wyglądałaby warunki umowy dostosowane do Twojej indywidualnej sytuacji.