04.03.2020
Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy 20 tysięcy złotych - co warto wiedzieć?

Zdobycie dodatkowych pieniędzy na dowolny cel jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Bank wśród swoich ofert mają szereg usług skierowanych do osób, które liczą na dodatkowe pieniądze, bez konieczności określania, jak zostaną one wydane. Klienci banków mają także coraz wyższą świadomość związaną z ofertami finansowymi, co prowadzi do tego, że banki chcąc pozyskać nowych klientów, muszą zaoferować korzystniejsze warunki, niż konkurencja. Interesuje cię kredyt gotówkowy o wartości 20 tysięcy złotych, ale jeszcze nie wiesz, gdzie i jak złożyć wniosek o takie zobowiązanie? Pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na spłacie kredytu. W tym artykule znajdziesz przynajmniej kilka informacji, które pomogą ci szybko zdecydować, czy kredyt gotówkowy się opłaca.

Zalety kredytu gotówkowego do 20 tysięcy złotych

Starając się o kredyt w kwocie 20 tysięcy złotych, z pewnością zauważysz, że możesz liczyć na różne udogodnienia, które pozwolą ci szybko i bez zbędnych formalności zdobyć pieniądze. Jakie zalety wiążą się z kredytem, który nie przekracza tej kwoty? Przede wszystkim możesz liczyć na usługę, która pozwoli ci wnioskować o zadłużenie z pomocą osobistego oświadczenia o dochodach lub wyciągu z konta. Zaświadczenie o zarobkach będzie potrzebne, jeśli wnioskować będziesz o kredyt o wyższej kwocie. Jednak licząc na zadłużenie do 20 tysięcy, możesz uniknąć tej formalności i samodzielnie dostarczyć informacji o swoich stałych dochodach, co pozwoli szybciej określić twoją zdolność kredytową.

Wiele kredytów promocyjnych ogranicza maksymalną kwotę kredytu, oferując zadłużenie do 20 tysięcy złotych, dzięki temu możesz znacznie obniżyć koszt swojego kredytu.

Dodatkową zaletą oferty tego typu będzie także szansa skorzystania z produktów, które dostępne są wyłącznie online. Banki zapewniają w ich przypadku bardzo szybką wypłatę pieniędzy, ze względu na błyskawiczną weryfikację i ograniczenie formalności do niezbędnego minimum. W takim przypadku maksymalna kwota kredytu jest ograniczona, co oznacza, że chcąc skorzystać z zobowiązania o wyższej kwocie, konieczna będzie nawet wizyta w banku.

Kredyt gotówkowy na 20 tysięcy złotych nie wymaga także zgody współmałżonka na złożenie wniosku o zobowiązanie, co może także stanowić duży atut w przypadku, gdy np. jedno z małżonków pracuje za granicą i nie ma możliwości, by fizycznie podpisać potrzebnych dokumentów.

Gdzie szukać najlepszej oferty?

Uważasz, że wybór najlepszego kredytu gotówkowego jest wyjątkowo trudny i nie masz czasu na to, by odwiedzać placówki nawet kilku banków. Nie musisz tracić swojego czasu, a my pomożemy ci skorzystać z usługi o najlepszych warunkach. Wystarczy, że skorzystasz z rankingu kredytów gotówkowych, który publikujemy na naszej stronie. Wystarczy ci kilka minut, wypełnienie informacji o wartości zadłużenia oraz określenia, jak długo chcesz spłacać swoje zobowiązanie. Ranking wyświetli ci dostępne oferty, które spełniają te warunki, a ty będziesz mieć szansę porównać je pod względem RRSO, a nawet miesięcznych rat.

Aby zaoszczędzić twój czas, wybraliśmy trzy oferty, które mogą cię zainteresować. Gdzie warto złożyć wniosek o kredyt na 20 tysięcy złotych?

  • Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym

  • Pożyczka internetowa w Alior Banku

  • Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Pamiętaj, że masz ogromny wpływ na to, ile zapłacisz za zobowiązanie finansowe. To od twojej decyzji zależy, z jakiej oferty skorzystasz. Jeśli złożysz wniosek w banku, który nie gwarantuje atrakcyjego RRSO, możesz spodziewać się spłaty kredytu droższej o nawet kilkaset złotych. Warto znaleźć kilka minut i sprawdzić, gdzie możesz spodziewać się najkorzystniejszej umowy.

Czy warto złożyć wniosek o kredyt online?

Kredyt gotówkowy na 20 tysięcy złotych daje ci możliwość, nie tylko, by wnioskować o zadłużenie online, ale także wypełnić wszystkie formalności drogą elektroniczną. To ogromny atut oferty o tej kwocie i warto z tego udogodnienia skorzystać. Wypełnienie formularza o kredyt trwa zaledwie kilka minut, a ty nie masz obowiązku, by skorzystać z oferty, nawet jeśli porozmawiasz z pracownikiem banku i zostanie ci złożona oferta.

Martwisz się o to, że twoje dane zostaną wykorzystane do celów marketingowych, zamiast faktycznego kontaktu z bankiem? Gwarantujemy, że wypełniając wniosek z pomocą naszego serwisu, możesz mieć pewność, że twoje dane zostaną wyłącznie przekazane do banku, który ma się z tobą skontaktować.

Co sprawia, że warto wypełnić formularz o kredyt gotówkowy? Zapewniamy, że dzięki temu błyskawicznie porozmawiasz z konsultantem banku, co pozwoli ci dokładnie zweryfikować ofertę banku, a także przekonać się, czy usługa przygotowana dla ciebie wciąż będzie atrakcyjna. Korzystając rankingu online i wysyłając w ten sposób zapytanie o kredyt, zaoszczędzisz nie tylko dużo czasu, ale także pieniędzy. Wiele ofert o obniżonych kosztach dostępnych jest wyłącznie dla klientów elektronicznych, o czym możesz przekonać się, weryfikując oferty w rankingu.

Jakich dokumentów będziesz potrzebować?

Jak przygotować się do złożenia wniosku o kredyt gotówkowy na kwotę 20 tysięcy złotych? Jak zaraz się przekonasz to nic trudnego, a głównym dokumentem, który będzie ci potrzebny, jest dowód osobisty. Bank dzięki dokumentowi tożsamości, będzie w stanie zweryfikować, czy faktycznie jesteś tą osobą, za jaką się podajesz, a także zdobyć inne istotne informacje, w tym złożyć zapytanie o raport na twój temat w Biurze Informacji Kredytowej.

Starając się o kredyt w wysokości 20 tysięcy złotych, możesz cieszyć się dużą swobodą pod względem możliwości związanych z potwierdzeniem dochodów. Bank może poprosić cię wyłącznie o osobiste oświadczenie o zarobkach lub wyciąg z konta osobistego z ostatnich trzech miesięcy. W przypadku takiej kwoty dużo rzadziej wymagane jest dostarczenie zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy.

Pamiętaj, że istotne będzie prawidłowe wypełnienie wniosku o kredyt gotówkowy, w tym podanie swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu. Instytucja będzie miała wtedy realną szansę na szybki kontakt i z pomocą konsultanta dowiesz się wszystkich szczegółów związanych z umową kredytową.

Czy warto czekać na kredyt promocyjny?

Wiele osób nie stara się o zadłużenie, jeśli aktualnie na rynku finansowym nie ma żadnych ofert promocyjnych. Czy to dobre podejście i faktycznie możesz dużo zaoszczędzić, wybierając promocyjny kredyt lub pożyczkę? W przypadku zobowiązania o niewielkiej wysokości prefenrencyjne warunki faktycznie mogą okazać się atrakcyjne. Dla osób, które szukają zadłużenia powyżej 20 tysięcy złotych, wiele ofert promocyjnych będzie niedostępnych ze względu na ograniczenie maksymalnej kwoty zobowiązania.

Zanim jednak podpiszesz umowę z bankiem, która zapewnia preferencyjne warunki, sprawdź, czy rzeczywiście będą one dla ciebie tak atrakcyjne. Okazuje się, że wiele banków obniżając oprocentowanie nominalne, jednocześnie zwiększa dodatkowy koszt. Opłaty pozaodsetkowe mogą okazać się tak wysokie, że zobowiązanie, choć pozornie wydaje się bardzo korzystne, będzie droższe od ofert, które są dostępne standardowo. Pod tym względem najkorzystniejszym rozwiązaniem jest porównanie zobowiązania pod względem RRSO.

Pamiętaj o swoich możliwościach finansowych

Decydując się na kredyt gotówkowy, ze względu na to, że jest to usługa na dowolny cel, warto zastanowić się, ile pieniędzy faktycznie będziesz potrzebować. Być może zamiast zadłużenia o wysokości 20 tysięcy, wystarczy, że złożysz wniosek o kredyt w wysokości 15 tysięcy złotych. Nie warto podwyższać kwoty zobowiązania, pamiętając o tym, że wysokość pożyczki będzie miała wpływ na późniejszą spłatę kredytu. Co więcej, zanim złożysz wniosek o kredyt i porozmawiasz z konsultantem banku, zastanów się, jaką kwotę będziesz w stanie miesięcznie przeznaczać na spłatę zadłużenia.

Jeśli miesięczna rata przekroczy tę kwotę, może okazać się, że spłata zobowiązania będzie dużo trudniejsza, co może doprowadzić do opóźnień w spłacie, a nawet rosnącego długu.

Zobacz też inne artykuły

18.06.2021

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego – ile kosztuje? Czy warto wcześniej spłacić kredyt gotówkowy?

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego jest doskonałym rozwiązaniem, gdy Twoja sytuacja pozwala na spłatę zobowiązania przed terminem,...
Zobacz więcej
15.06.2021

Kredyt z poręczycielem - kim jest poręczyciel? Czy warto skorzystać z kredytu z poręczycielem?

Poręczyciel jest osobą, która deklaruje, że w momencie, w którym kredytobiorca zaprzestanie spłaty kredytu...
Zobacz więcej
14.06.2021

Kredyt na wakacje – czy się opłaca? Gdzie wnioskować o kredyt na wakacje?

Kredyt na wakacje pozwala zrealizować plany o urlopie spędzonym za granicą, które dla wielu Polaków są poza zasięgiem...
Zobacz więcej
08.06.2021

Kredyt gotówkowy dla Ukraińców w Polsce - jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać kredyt?

Kredyt gotówkowy dla Ukraińców w Polsce jest ofertą coraz popularniejszą. Banki wykorzystują fakt, że w Polsce mieszka i pracuje...
Zobacz więcej
28.05.2021

Kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny - co wybrać planując kupno mieszkania?

Kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny? To pytanie, które dość często pojawia się wśród osób, które...
Zobacz więcej
25.05.2021

Kredyt na dowód - czy w ofercie banków znajdziesz kredyt na dowód?

Kredyt na dowód jest ofertą, która przyciąga wielu klientów, gotowych na zawarcie umowy i skorzystanie z szybkiej pomocy...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj