× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności
23.10.2020
Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy dla zadłużonych - kredyt bez BIK?

Borykasz się z niespłaconymi zadłużeniami? Twoja historia kredytowa pełna jest negatywnych wpisów, a co najgorsze brakuje ci pieniędzy na bieżące wydatki? Liczysz na to, że uda ci się zdobyć kredyt gotówkowy dla zadłużonych? Czy oferta banków jest skierowana do klientów, o tak poważnych problemach finansowych? To pytanie, które zadaje sobie coraz więcej Polaków. Jeśli te problemy dotyczą także ciebie, koniecznie znajdź czas, by zapoznać się z naszym artykułem. Zapewniamy, że z łatwością dowiesz się więcej o usługach finansowych skierowanych dla osób z zadłużeniami, a także przekonasz się, czy kredyt bez BIK jest możliwy. Pomożemy ci wybrać zadłużenie, dzięki któremu zdobycie pieniędzy na dowolny cel będzie łatwiejsze, niż myślisz.

Historia kredytowa - czemu dla banku jest tak ważna?

Każdy bank zwraca uwagę na historię kredytową swoich klientów. To konieczne przed wydaniem zgody na kredyt, co oznacza, że zdobycie kredytu przez osobę z zadłużeniami jest praktycznie niemożliwe. Dobra historia kredytowa jest warunkiem otrzymania zgody banku na udzielenie kredytu. Weryfikacja klienta jest potrzebna ze względu na ryzyko kredytowe, jakiego podejmuje się instytucja, oferując zadłużenie finansowe.

Dobra historia kredytowa gwarantuje wiarygodność klienta, jest w stanie także zaświadczyć o tym, że kredytobiorca był w stanie wywiązać się z zawartych umów.

Jak bank weryfikuje historię kredytową? Najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z bazy prowadzonej przez Biuro Informacji Kredytowej, czyli BIK. Jeśli masz wątpliwości pod względem swojej historii kredytowej, możesz łatwo, a także bezpłatnie otrzymać taki raport, wystarczy, że złożysz odpowiedni wniosek w BIK i potwierdzisz swoją tożsamość. Tym sposobem przekonasz się, czy masz jakiekolwiek szanse na zadłużenie.

Zdolność kredytowa - oblicz ją samodzielnie

Dobra historia kredytowa to nie jedyny warunek, jaki musi zostać spełniony, by móc cieszyć się zgodą na kredyt gotówkowy, czy inne zadłużenie dostępne w banku. Zdolność kredytowa obliczana jest, by móc ocenić, czy kredytobiorca jest wypłacalny i stać go na zobowiązanie, o jakie się stara. Co to dokładnie oznacza? Bank musi mieć pewność, jakiej wysokości są dochody potencjalnego klienta, a także czy te wpływy są regularne. Na zdolność kredytową wpływa także wysokość wydatków oraz liczba osób w gospodarstwie domowym.

Chcesz samodzielnie obliczyć swoją zdolność kredytową? To możliwe, pod warunkiem, że skorzystasz z naszej pomocy. Na naszej stronie znajdziesz prosty kalkulator zdolności kredytowej, dzięki któremu w łatwy sposób sprawdzisz, czy stać cię na spłatę zobowiązania, nie tylko pod względem zwrócenia kapitału pożyczki, ale przede wszystkim oprocentowania oraz dodatkowych opłat, które najczęściej nie są w 100% do uniknięcia.

Kredyt gotówkowy dla zadłużonych

Kredyt gotówkowy dla zadłużony, choć samo hasło brzmi atrakcyjnie, oferta nie jest w zasięgu możliwości klientów, którzy oczekują wsparcia finansowego, będąc osobami ze złą historią kredytową. Jeśli masz zalegające zadłużenia, a mimo to złożysz wniosek o kredyt gotówkowy, musisz liczyć się z tym, że bank odrzuci twój wniosek. Co więcej, odmowa ta zostanie odnotowana w twojej historii kredytowej, prowadzonej przez Biuro Informacji Kredytowej.

Aby otrzymać kredyt gotówkowy, musz spełnić niżej wymienione warunki:

  • Poprawne wypełnienie i dostarczenie do banku wniosku o kredyt gotówkowy;

  • Weryfikacja tożsamości kredytobiorcy;

  • Dostarczenie do banku dokumentu potwierdzającego stałe dochody np. wyciąg z konta bankowego lub zaświadczenie od pracodawcy;

  • Dobra historia kredytowa, potwierdzona z pomocą raportu wydanego przez Biuro Informacji Kredytowej;

  • Spełnienie warunków wynikających np. z oferty promocyjnej, czyli np. ubezpieczenie kredytu lub założenie konta osobistego w banku.

Z jakiej oferty finansowej możesz skorzystać?

Twoja sytuacja pod względem finansowym wymaga natychmiastowej reakcji? Jeśli kredyt gotówkowy jest poza twoim zasięgiem, wybierz ofertę parabanku. Chwilówka bez BIK zapewni ci zastrzyk gotówki, który wykorzystasz na dowolny cel, nawet na opłaty związane z utrzymaniem mieszkania, czy kupno żywności.

Parabanki zapewniają dużo elastyczniejszy dostęp do pieniędzy niż banki. Zawarcie umowy odbywa się online tak jak wypełnienie wniosku o pożyczkę. Pieniądze mogą pojawić się na twoim koncie nawet w ciągu kilkunastu minut. Czego będziesz potrzebować, by skorzystać z usług parabanku? Wystarczy wypełniony wniosek, dostęp do konta bankowego założonego na twoje dane osobowe, a także dowód osobisty i wyciąg z konta rozliczeniowego, który pomoże ustalić, że masz warunki do spłaty zobowiązania, dzięki stałym wpływom na konto.

Ranking kredytów gotówkowych i ranking chwilówek

Chcesz porównać oferty banków i parabanków? Przyda ci się porównanie zarówno pożyczek gotówkowych w bankach, jak i firmach pożyczkowych. Pod tym względem nie ma konkurencji dla porównań, jakie znajdziesz na naszej stronie. Darmowy ranking kredytów gotówkowych oraz ranking chwilówek pomogą ci szybko i bez wychodzenia z domu zdobyć wszystkie informacje o aktualnych ofertach. Błyskawicznie porównasz także, czym różnią się te usługi, a także która z ofert twoim zdaniem jest korzystniejsza. Z pomocą rankingu łatwiej będzie wybrać atrakcyjną umowę z niskim oprocentowaniem i RRSO, dzięki czemu spłata zobowiązania będzie dużo łatwiejsza, a ty będziesz mieć pewność, że nie dojdzie do kolejnych problemów z rosnącym zadłużeniem finansowym.

Jak skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych i chwilówek? To proste, wpisz kwotę zadłużenia, które cię interesuje, a następnie ustal, w jakim czasie chcesz spłacić zadłużenie. Musisz pamiętać, że oferta parabanków, czyli pożyczki bez BIK są pod tym względem ograniczone. Ranking pozwoli ci ocenić RRSO dostępnych zadłużeń, a także przykładową ratę kredytu lub pożyczki.

Zobacz też inne artykuły

12.04.2021

Alior Bank i Pożyczka Internetowa - analiza oferty

Szukasz pożyczki, która pomoże ci zdobyć pieniądze na realizację twoich aktualnych celów? A może w twoim budżecie brakuje...
Zobacz więcej
02.04.2021

Pożyczka gotówkowa online w banku - mniej formalności bez ukrytych opłat

Pożyczka gotówkowa online daje wiele możliwości. Szybkie podreperowanie budżetu, możliwość wsparcia finansowego, gdy na twojej drodze...
Zobacz więcej
26.03.2021

Niskie oprocentowanie kredytu gotówkowego, czy zawsze gwarantuje najlepszą umowę z bankiem?

Szukając korzystnego kredytu gotówkowego, skupiasz się wyłącznie na oprocentowaniu nominalnym zobowiązania? Uważasz, że oprocentowanie...
Zobacz więcej
25.03.2021

Kredyt gotówkowy na oświadczenie o zarobkach - zalety oferty

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego, bo uważasz, że to doskonały sposób, by uniknąć wielu formalności związanych z...
Zobacz więcej
15.03.2021

Kredyt gotówkowy bez historii kredytowej

Pierwszy raz potrzebujesz wsparcia finansowego i zdajesz sobie sprawę z tego, że część usług banków będzie dla ciebie trudniejsza do...
Zobacz więcej
09.03.2021

Kredyt gotówkowy a pożyczka pod zastaw

Chcąc obniżyć koszt kredytu gotówkowego zastanawiasz się nad możliwością skorzystania z pożyczki pod zastaw? Czym różnić się...
Zobacz więcej