25.03.2021
Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy na oświadczenie o zarobkach - zalety oferty

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego, bo uważasz, że to doskonały sposób, by uniknąć wielu formalności związanych z zawarciem umowy w banku? Kredyt gotówkowy na oświadczenie o zarobkach może zatem być ofertą, jakiej faktycznie szukasz. Banki bardzo dbają o to, by kredyt na dowolny cel spełniał wymagania coraz liczniejszego grona klientów, dlatego też usługa wyróżnia się na tle innych zadłużeń, które w dużo większym stopniu weryfikują np. zarobki kredytobiorcy.

Czy masz szansę na zawarcie umowy bez dostarczania do banku zaświadczenia o zarobkach? Na co wpływa ograniczenie formalności związanych z kredytem gotówkowym? W jakiej sytuacji bank faktycznie pozwala na skorzystanie z kredytu na oświadczenie? To pytania, na które znajdziesz odpowiedzi w dalszej części artykułu.

Mniej formalności - szybsza wypłata pieniędzy

Osobiste oświadczenie o zarobkach ma na celu pomóc ocenić sytuację finansową kredytobiorcy. Takie oświadczenie może złożyć sam zainteresowany kredytem, unikając w ten sposób konieczności dostarczenia wyciągu z konta bankowego lub zaświadczenia od pracodawcy. Kredyt na oświadczenie jest niezwykle pożądaną usługą, szczególnie w przypadku klientów pracujących na podstawie umów cywilnoprawnych.

Mniej formalności to zdecydowanie szybsza możliwość zawarcia umowy, co oczywiście ma wpływ na łatwiejszy dostęp do gotówki. Kredyt gotówkowy na oświadczenie to zatem doskonała oferta dla osób, którym bardzo zależy na szybkim zdobyciu pieniędzy, ale z niechęcią podchodzą do usług parabanków, gdyż wolą oferty o elastyczniejszej spłacie niż standardowe chwilówki.

Czy decydując się na kredyt na oświadczenie, musisz liczyć się z wyższym oprocentowaniem? Aktualnie oprocentowanie kredytów gotówkowych jest bardzo atrakcyjne, a mają na to wpływ rekordowo niskie stopy procentowe NBP. Klient banku ubiegający się o kredyt na oświadczenie nie musi obawiać się wysokiego oprocentowania, czy dodatkowych opłat.

Kredyt na oświadczenie - z jakiej oferty możesz skorzystać?

Czy każdy kredyt gotówkowy dostępny jest po okazaniu osobistego oświadczenia o zarobkach? W tym przypadku trzeba liczyć się z ograniczeniami, które będą dotyczyć najczęściej maksymalnej kwoty kredytu, ale czasami także okresu spłaty. W takim razie, jakie zobowiązanie będzie w zasięgu twoich możliwości, jeśli zależy ci na zawarciu umowy wyłącznie z pomocą osobistego oświadczenia? Zdecydowana większość banków oferuje klientom kredyt na oświadczenie w kwocie do 20 tysięcy złotych, dzięki temu ryzyko kredytowe udzielonego zobowiązania jest dużo niższe, a kredytobiorca mimo wszystko może liczyć na zadłużenie o atrakcyjnej wartości.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie dostępny jest zarówno online, jak i bezpośrednio w placówkach banków. Zachęcamy jednak do skorzystania z wniosków elektronicznych, które pomogą dodatkowo zaoszczędzić dużo czasu i cieszyć się szybką wypłatą pieniędzy.

Ranking kredytów gotówkowych - nie przepłacaj za zobowiązanie finansowe

Zanim wybierzesz odpowiedni kredyt gotówkowy na oświadczenie o zarobkach, poświęć kilka minut, by porównać dostępne zobowiązania. Zaledwie kilka minut wystarczy, by skutecznie zapoznać się z aktualną ofertą banków i zdecydować, która z ofert będzie dla ciebie najkorzystniejsza pod względem RRSO.

Nasz ranking jest całkowicie darmowy, a co ważniejsze, możesz dostosować parametry porównywanych kredytów, wpisując informację o kwocie kredytu, jakiego szukasz, a także określając, jak długo chcesz spłacać swoje zobowiązanie finansowe. To wystarczy, by ranking mógł bez problemu wskazać ci najkorzystniejsze oferty.

Gdzie aktualnie warto ubiegać się o kredyt gotówkowy online bez zbędnych formalności? Naszym czytelnikom polecamy Pożyczkę Internetową w Alior Banku.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - podsumowanie

Szukasz zobowiązania, które w bardzo krótkim czasie zapewni ci dodatkowe pieniądze, ale chcesz uniknąć korzystania z usług popularnych parabanków? Kredyt na oświadczenie z pewnością pozwoli ci szybko cieszyć się gotówką na koncie. Pieniądze wykorzystasz na całkowicie dowolny cel, a bank nie będzie wymagać od ciebie licznych dokumentów, czy potwierdzenia twoich dochodów przez pracodawcę. Usługa tego typu wcale nie musi być droższa niż kredyt gotówkowy, który będzie wymagać od ciebie zaświadczenia o zarobkach. Pamiętaj jednak, że kredyt gotówkowy na oświadczenie będzie dla banku bardziej ryzykownym zobowiązaniem, co wiąże się z ograniczeniem warunków umowy. Jeśli szukasz zadłużenia do 20 tysięcy złotych, oferta będzie jednak dla ciebie nie do zastąpienia i bez trudu podpiszesz umowę po zapoznaniu się z dostępnymi zadłużeniami.

Zobacz też inne artykuły

02.08.2021

Kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem – czy to możliwe?

Liczysz na to, że kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem pozwoli ci uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w przypadku, gdy stopy...
Zobacz więcej
27.07.2021

Przedawnienie kredytu – kiedy kredyt się przedawnia i co to oznacza dla kredytobiorcy?

Czy w przepisach polskiego prawa figuruje definicja zjawiska, jakim jest przedawnienie kredytu? Czy przedawnienie umowy kredytu zwalnia...
Zobacz więcej
12.07.2021

Pożyczka na wakacje – ile będzie kosztować i czy warto z niej skorzystać?

Latem chętnie decydujemy się na wakacje z całą rodziną. Trudno zapomnieć, że taki urlop może okazać się bardzo kosztowny, a pożyczka na...
Zobacz więcej
09.07.2021

Kredyt gotówkowy a maksymalny okres kredytowania – najważniejsze informacje

Borykając się z problemami finansowymi z łatwością można zwrócić się o pomoc w banku, który jest w stanie zaoferować...
Zobacz więcej
01.07.2021

Ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt? Zdolność kredytowa kredytobiorcy, a jego zarobki

Na pytanie ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt nie ma jednoznacznej odpowiedzi, nie zmienia to jednak faktu, że wielu potencjalnych...
Zobacz więcej
18.06.2021

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego – ile kosztuje? Czy warto wcześniej spłacić kredyt gotówkowy?

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego jest doskonałym rozwiązaniem, gdy Twoja sytuacja pozwala na spłatę zobowiązania przed terminem,...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj