17.05.2021
Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń - szybko i bez zbędnych kosztów

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to oferta, która z pewnością zainteresuje młodych klientów, którym zależy na szybkim zawarciu umowy i otrzymaniu pieniędzy na dowolny cel. Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez długi czas przyciągał nowych klientów, gdyż bez wątpienia to często szybkość wypłaty pieniędzy oraz minimum formalności, okazywało się najważniejsze dla potencjalnych kredytobiorców. Czy banki wciąż oferują swoim klientom kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o dochodach? Czy mimo pandemii i większego ryzyka kredytowego, spowodowanego niższą zdolnością kredytową Polaków, możliwe jest zawarcie umowy bez wypełnienia licznych formalności? Czy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń kosztuje więcej niż standardowa oferta banku? Przekonaj się o tym z naszą pomocą.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń - jakie warunki zaoferuje bank?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach klienta wiąże się z dużo wyższym ryzykiem kredytowym, ale w ofercie banków nie brakuje pożyczek tego typu. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że to oferty, które mają pewne ograniczenia. Jakie? Okazuje się, że większość banków stosuje podobne warunki pod względem usług, które zapewniają zawarcie umowy kredytowej bez zaświadczenia o zarobkach. Obniżona jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego, a także skrócony jest maksymalny okres kredytowania. Choć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń online, dostępny jest już nie tylko dla stałych klientów, warto pamiętać, że osoby, które prowadzą konto osobiste w danym banku, będą miały dużo większe szanse na zawarcie umowy.

O czym jeszcze musi pamiętać przyszły kredytobiorca? Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to oferta dla klientów, którzy posiadają wystarczająco wysoką zdolność kredytową, oraz dobrą historię kredytową.

Zanim wypełnisz wniosek o pożyczkę gotówkową bez zaświadczeń online, warto skorzystać z darmowego kalkulatora zdolności kredytowej.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń - wymagane dokumenty

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń o dochodach nie jest udzielana bez żadnych formalności. Liczysz na zawarcie umowy tuż po wysłaniu wniosku? Bank mimo wielu udogodnień i elastyczności usługi, zobowiązany jest do weryfikacji klienta. Jakie dokumenty warto przygotować, starając się o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, by przyspieszyć otrzymanie pieniędzy, których potrzebujesz?

  • Bez wątpienia konieczne będzie posiadanie ważnego dowodu osobistego, z którego pomocą możliwa będzie weryfikacja twojej tożsamości, również online.

  • Do oceny zdolności kredytowej bank potrzebować będzie wyciągu z konta bankowego w ostatnich przynajmniej trzech miesięcy.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń a pandemia

Banki w ostatnich miesiącach musiały poradzić sobie z dużo niższą sprzedażą kredytów gotówkowych. Zainteresowanie usługami finansowymi spadło m.in. z powodu wyższych wymagań względem potencjalnych kredytobiorców. Banki w dalszym ciągu walczą o nowych klientów, gwarantując nowe oferty kredytowe, a także udoskonalając swoją ofertę finansową. W ostatnim czasie usprawniono dostępność kredytów gotówkowych online, które wcześniej przeznaczone były niemal wyłącznie dla stałych klientów banków, a dziś z takiej usługi skorzystać mogą wszyscy zainteresowani.

Choć wielu kredytobiorców może pamiętać, że przed pandemią wiele banków oferowało kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o dochodach, wyłącznie na podstawie osobistego oświadczenia o dochodach, dziś takich ofert brakuje na rynku. Rozwiązaniem jest dostarczenie do banku wyciągu z konta lub skorzystanie z usług firm pożyczkowych, które w dalszym ciągu zapewniają szybkie pożyczki od ręki.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń - ile zapłacisz za usługę?

Czy kredyt gotówkowy bez zaświadczenia o dochodach będzie droższy niż standardowy kredyt gotówkowy, który otrzymasz po dostarczeniu dokumentów wypełnionych przez pracodawcę? Okazuje się, że koszt takiej pożyczki gotówkowej wcale nie musi być wyższy. Co więcej, zgodnie z decyzją Rady Polityki Pieniężnej, w zeszłym roku doszło do rekordowego obniżenia stóp procentowych NBP, co doprowadziło do tego, że aktualni klienci banków mogą cieszyć się bardzo niskim oprocentowaniem kredytu, a zatem korzystać z niższych rat.

Chcesz dokładnie porównać oferty pod względem tego, ile kosztować Cię będzie konkretna oferta banku? Koniecznie zweryfikuj to z pomocą naszego darmowego kalkulatora. Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci w zaledwie kilka minut porównać dostępne zadłużenia, skupiając się nie tylko na oprocentowaniu kredytu, ale także RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania. Dlaczego to tak ważne? Całkowity koszt kredytu gotówkowego bez zaświadczeń będzie zależał także od opłat pozaodsetkowych, warto więc sprawdzić, czy kredyt przewiduje dodatkową prowizję lub opłatę przygotowawczą.

Zobacz też inne artykuły

18.06.2021

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego – ile kosztuje? Czy warto wcześniej spłacić kredyt gotówkowy?

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego jest doskonałym rozwiązaniem, gdy Twoja sytuacja pozwala na spłatę zobowiązania przed terminem,...
Zobacz więcej
15.06.2021

Kredyt z poręczycielem - kim jest poręczyciel? Czy warto skorzystać z kredytu z poręczycielem?

Poręczyciel jest osobą, która deklaruje, że w momencie, w którym kredytobiorca zaprzestanie spłaty kredytu...
Zobacz więcej
14.06.2021

Kredyt na wakacje – czy się opłaca? Gdzie wnioskować o kredyt na wakacje?

Kredyt na wakacje pozwala zrealizować plany o urlopie spędzonym za granicą, które dla wielu Polaków są poza zasięgiem...
Zobacz więcej
08.06.2021

Kredyt gotówkowy dla Ukraińców w Polsce - jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać kredyt?

Kredyt gotówkowy dla Ukraińców w Polsce jest ofertą coraz popularniejszą. Banki wykorzystują fakt, że w Polsce mieszka i pracuje...
Zobacz więcej
28.05.2021

Kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny - co wybrać planując kupno mieszkania?

Kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny? To pytanie, które dość często pojawia się wśród osób, które...
Zobacz więcej
25.05.2021

Kredyt na dowód - czy w ofercie banków znajdziesz kredyt na dowód?

Kredyt na dowód jest ofertą, która przyciąga wielu klientów, gotowych na zawarcie umowy i skorzystanie z szybkiej pomocy...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj