21.05.2021
Kredyty konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny w PKO BP - analiza aktualnej oferty

Kredyt konsolidacyjny w PKO Banku Polskim zyskuje coraz większą popularność, co oczywiście nie dziwi, mając na uwadze, że oferta od jakiegoś już czasu zajmuje pozycję lidera w rankingu kredytów konsolidacyjnych. Oferta banku PKO przyciąga klientów, którzy gotowi są z pomocą jednego zobowiązania połączyć inne swoje zadłużenia i cieszyć się jednym, ale niższym kredytem.

Czy warto wybrać kredyt konsolidacyjny w PKO? Czym ta oferta wyróżnia się na tle konkurencji? Co warto wiedzieć o ofercie tego banku? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć właśnie w tym artykule, dlatego zachęcamy do dalszego czytania.

Kredyt konsolidacyjny - co to jest?

Kredyt konsolidacyjny staje się coraz lepiej rozpoznawalną ofertą wśród usług, jakie w swojej ofercie mają banki. Choć do niedawna była to oferta skierowana do wąskiego grona klientów, coraz więcej kredytobiorców szuka pomocy w spłacie swoich wcześniejszych zadłużeń, trafiając na informacje o możliwości konsolidacji kredytów.

Z powodu pandemii wiele osób musi liczyć się ze znacznym obniżeniem zdolności kredytowej, co oczywiście wpływa na komfort spłaty zadłużeń. Polacy przed epidemią chętnie korzystali z kredytów, szczególnie tych, które gwarantowały łatwy dostęp do pieniędzy na dowolny cel, czyli kredytów gotówkowych. Okazuje się, że aktualnie spłata kilku zobowiązań finansowych, może powodować duże problemy.

Kredyt konsolidacyjny jest ofertą, która ma pomóc kredytobiorcy, który che obniżyć miesięczny koszt związany ze spłatą swoich zobowiązań. Konsolidacja pozwala na spłatę innych kredytów zaciągniętych w bankach i uzyskanie jednej, ale znacząco niższej raty, dzięki temu, że zostanie wydłużony okres spłaty umowy kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny w PKO - warunki oferty

Czego może się spodziewać klient PKO, wnioskując o kredyt konsolidacyjny? Oferta bez żadnych wątpliwości prezentuje się bardzo korzystnie na tle innych kredytów konsolidacyjnych, zajmując najwyższe miejsce w naszym rankingu. Przekonaj się, dlaczego to właśnie pożyczka konsolidacyjna PKO jest tak wysoko oceniana.

Klient banku, chcąc skorzystać z konsolidacji kredytów musi pamiętać, że wymagane będzie spełnienie kilku warunków, zanim możliwe będzie zawarcie umowy między stronami. Bank wymagać będzie od kredytobiorcy ukończenia 18 roku życia, wystarczająco wysokiej zdolności kredytowej, udokumentowanej zaświadczeniem o zatrudnieniu lub wyciągiem z konta bankowego, a także dobrej historii kredytowej. Konsolidacja kredytów bez BIK? To niemożliwe!. Co więcej, warto pamiętać, że bank nie umożliwi konsolidacji chwilówek.

Kredyt konsolidacyjny w PKO zapewnia wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, aż 200 tysięcy złotych. Klient banku może wnioskować w ramach kredytu konsolidacyjnego o dodatkowe środki, które zostaną wypłacone na jego konto bankowe na dowolny cel. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na podreperowaniu domowego budżetu i obniżeniu kosztów wcześniejszych zadłużeń. Oferta wyróżnia się także długim okresem spłaty, który sięga 120 miesięcy, zapewniając najkorzystniejsze raty kredytu i szansę na korzystniejszą ocenę zdolności kredytowej. RRSO oferty wynosi aktualnie zaledwie 7,44%, gwarantując doskonałe warunki do spłaty i zapewniając minimum opłat dodatkowych.

Ogromnym atutem kredytu konsolidacyjnego w PKO jest fakt, że o ofertę można ubiegać się online, bez wychodzenia z domu.

Czy warto zdecydować się na kredyt konsolidacyjny w PKO?

Czy kredyt konsolidacyjny w PKO jest wart uwagi? Zdecydowanie tak! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się z ofertą, gdyż jest to usługa, która niewielkim kosztem może pomóc w spłacie wcześniej zaciągniętych kredytów. Jedna niższa rata być może pomoże Ci uchronić się przed poważnymi problemami ze spłatą kilku rozdzielonych zadłużeń.

Pamiętaj, że kredyt konsolidacyjny to oferta skierowana do klientów, którzy chcą realnie wpłynąć na wysokość swoich miesięcznych opłat. Niższa miesięczna rata będzie dużym ułatwieniem w spłacie, jeśli twoja sytuacja finansowa uległa zmianie od momentu zawarcia umów, które chcesz skonsolidować. Trzeba jednak mieć na uwadze, że kredyt konsolidacyjny wiąże się także z dodatkowymi kosztami, co oznacza, że całkowity koszt kredytu będzie wyższy niż suma zobowiązań przed ich konsolidacją.

Zachęcamy wszystkich czytelników do skorzystania z rankingu kredytów konsolidacyjnych i dokonania symulacji po wpisaniu danych związanych z okresem spłaty i wysokością zobowiązania. Pozwoli to szybko zweryfikować RRSO kredytu konsolidacyjnego, przykładowej miesięcznej raty, a także całkowitego kosztu kredytu.

Zobacz też inne artykuły

07.06.2021

Kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką

Kredyt konsolidacyjny stał się w ostatnich miesiącach niezwykle popularny. Polacy coraz chętniej decydują się na konsolidowanie swoich...
Zobacz więcej
11.05.2021

Gdzie najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny pomoże Ci błyskawicznie obniżyć miesięczną ratę spłacanych zadłużeń. Chcesz skonsolidować swoje wcześniejsze...
Zobacz więcej
21.04.2021

Kredyt konsolidacyjny bez umowy o pracę 2021

Straciłeś pracę i coraz trudniej jest ci spłacać wcześniejsze zobowiązania? Okazało się, że musisz podjąć się nowego zatrudnienia, ale...
Zobacz więcej
08.04.2021

Planujesz konsolidację kredytów? Sprawdź ranking kredytów konsolidacyjnych

Twój miesięczny budżet stał się niższy, a spłata kilku rat twoich wcześniejszych zobowiązań zaczęła ci ciążyć i obawiasz się,...
Zobacz więcej
31.03.2021

Kredyt konsolidacyjny 50 tysięcy złotych - wybierz najtańsze zobowiązanie

Kredyt konsolidacyjny ma na celu ułatwić ci spłatę wcześniej zaciągniętych zadłużeń, co oznacza, że wyjątkowo ważny będzie koszt tego...
Zobacz więcej
18.03.2021

Konsolidacja kredytu hipotecznego

Szukasz usługi, która pomoże ci szybko zapomnieć o problemach finansowych? Kredytobiorcy spłacający swoje zobowiązania muszą...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj