21.06.2021
Kredyty konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej - czy to możliwe?

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej to oferta, która pożądana jest przez wiele osób, szczególnie w ostatnim roku, gdy sytuacja finansowa wielu Polaków uległa znacznemu pogorszeniu z powodu pandemii. Konsolidacja jest doskonałym rozwiązaniem, gdy konieczne jest uregulowanie kilku zadłużeń, a domowy budżet jest coraz mniejszy. Kredyt konsolidacyjny pozwala spłacić wcześniejsze zobowiązania i zapewnić jedną, ale jednocześnie niższą ratę, dzięki czemu osoba obciążona zadłużeniami może spokojnie uregulować zobowiązanie.

Czy kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej to oferta jaką można znaleźć w bankach? Czym można zastąpić tradycyjny kredyt konsolidacyjny? Gdzie szukać pomocy finansowej, gdy coraz trudniej spłacać pożyczki i kredyty? Zachęcamy do dalszej lektury!

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej – warunki

Kredyt konsolidacyjny pozwala spłacić kilka zobowiązań, na które kredytobiorca wcześniej się zdecydował. Banki oferując kredyt konsolidacyjny gwarantują długi okres spłaty, dzięki czemu nowa rata może okazać się dużo niższa niż suma kilku osobno spłacanych kredytów. Kredyt konsolidacyjny stał się zatem doskonałą usługą, dla osób, które choć mają problemy finansowe, wciąż są gotowe spłacać swoje zadłużenia, ale zależy im na korzystniejszych warunkach, dzięki czemu nawet niższy miesięczny budżet pozwoli pokryć bieżące wydatki oraz koszt raty.

Kredyt konsolidacyjny w banku stawia jednak konkretne warunki przed kredytobiorcą. Bank wymaga od swojego klienta dobrej historii kredytowej, ale także zdolności kredytowej, wraz z potwierdzeniem o stałym zatrudnieniu i wysokości dochodów.

Pamiętaj, by przed wyborem kredytu konsolidacyjnego sprawdzić RRSO oferty, a także skorzystać z kalkulatora rat kredytu, unikniesz w ten sposób dodatkowych kosztów.

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej – czy jest dostępny w banku?

Czy kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej to oferta, jakiej można szukać w tradycyjnym banku? Odpowiedź jest prosta i jednoznaczna. Bank nie będzie w stanie zagwarantować konsolidacji klientowi, który nie ma wystarczająco wysokiej zdolności kredytowej. To dla banku za duże ryzyko kredytowe.

Kredyt konsolidacyjny w banku skierowany jest wyłącznie do tych klientów, którzy spełniają podstawowe warunki stawiane przez instytucje, które mają na celu ustalić, czy przyszły kredytobiorca jest wiarygodnym klientem, a także czy ma warunki finansowe, by spłacić zobowiązanie, wraz z wszystkimi opłatami towarzyszącymi zadłużeniu.

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej – alternatywne rozwiązanie

Skoro kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej nie jest ofertą dostępną w bankach, gdzie w takim razie szukać pomocy finansowej, gdy potrzebujesz skonsolidować swoje zadłużenia, ale nie możesz przedstawić zaświadczenia o dochodach, co powoduje, że nie masz zdolności kredytowej, oczekiwanej przez bank? Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być pożyczka konsolidacyjna, udzielona przez parabank.

Firmy pożyczkowe bardzo elastycznie podchodzą do weryfikacji klientów, jednocześnie gwarantując dostęp do różnych zadłużeń finansowych, w tym również pożyczek konsolidacyjnych.

Pożyczka konsolidacyjna różni się od kredytu konsolidacyjnego. Niższa będzie maksymalna kwota zadłużenia, a także krótszy okres spłaty, niż w przypadku konsolidacji dostępnej w banku. Parabank będzie także oczekiwać zabezpieczenia spłaty, może być to zatem pożyczka pod zastaw lub pożyczka z poręczycielem.

Pamiętaj, by porównać ofertę parabanków i sprawdzić nasz aktualny ranking chwilówek. Dzięki temu szybko przekonasz się, gdzie warto złożyć wniosek o pożyczkę konsolidacyjną.

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej – ile kosztuje?

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej w parabanku jest bez wątpienia usługą, która nie należy do najtańszych. Klient  parabanku musi pamiętać, że choć łatwiej będzie mu spłacać niższą miesięczną ratę, ostateczny koszt zadłużenia będzie wyższy, niż suma pożyczek spłacanych oddzielnie w krótszym czasie.

Mimo wyższych kosztów, pożyczka konsolidacyjna jest dla wielu osób jedynym rozwiązaniem, które pozwala spłacić zaciągnięte zobowiązania, bez obawy o nadszarpnięcie historii kredytowej.

Pamiętaj, by przed zawarciem umowy dokładnie zapoznać się z jej treścią, a także skontaktować z innymi parabankami, by porównać oferty i móc skorzystać z zadłużenia o najlepszych warunkach.

Zobacz też inne artykuły

23.07.2021

Kiedy bank odmówi Ci udzielenia kredytu konsolidacyjnego?

Obawiasz się, że złożony wniosek o kredyt konsolidacyjny nie zostanie przyjęty pozytywnie przez bank? Masz problemy ze spłatą swoich...
Zobacz więcej
19.07.2021

Kredyt konsolidacyjny czy pomoże Ci wyjść ze spirali zadłużeń?

Masz problemy finansowe, które wiążą się z nadmiernym zadłużeniem. Przekredytowanie stało się bardzo popularne. Wiele osób...
Zobacz więcej
16.07.2021

Przeniesienie kredytu do innego banku – na czym polega? Kiedy warto się zdecydować?

Przeniesienie kredytu do innego banku może okazać się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, szczególnie, jeśli oferta konkurencyjnego banku...
Zobacz więcej
08.07.2021

Restrukturyzacja kredytu – na czym polega i kto może z tego skorzystać?

Szukając informacji o kredycie konsolidacyjnym oraz możliwościach, które pomogą w spłacie zobowiązania trafiłeś na termin...
Zobacz więcej
29.06.2021

Czy można skonsolidować kredyt konsolidacyjny w banku? Czy to się opłaca?

Pandemia spowodowała znaczny wzrost zainteresowania ofertą kredytów konsolidacyjnych. Trudna sytuacja finansowa Polaków, często...
Zobacz więcej
07.06.2021

Kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką

Kredyt konsolidacyjny stał się w ostatnich miesiącach niezwykle popularny. Polacy coraz chętniej decydują się na konsolidowanie swoich...
Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj