NiskaRata

Najlepszy ranking kredytów gotówkowych
Przeprocesowaliśmy już 14 071 wniosków!

Ranking najtańszych kredytów samochodowych

1Getin BankGetin BankAutokredyt dla Ciebie

0,008 osób wybrało tę ofertę
Zalety
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Długi okres spłaty
 • Bank finansuje do 150% wartości pojazdu
Wady
 • Kredyt na samochód używany ma wyższe oprocentowanie
 • Konieczne jest dostarczenie zaświadczenia o stałych dochodach
Oprocentowanie
4,49%
Prowizja
0,00%
RRSO
4,58%
Rata miesięczna
1.397,89 PLN
Całkowita kwota
83.873,13 PLN
Dozwolona kwota
do 300.000 PLN
Dozwolony okres
1 - 144 mies.

Podane dane to parametry wyjściowe. Dokładne warunki różnią się w zależności od indywidualnych okoliczności

2Citi Bank HandlowyCiti Bank HandlowyPożyczka samochodowa

0,001 osób wybrało tę ofertę
Zalety
 • Elastyczny termin spłaty
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki na samochód
 • Brak prowizji w przypadku kredytu na 24 miesiące
 • Szybka decyzja kredytowa
Wady
 • Konieczność dostarczenia zaświadczenia o dochodach
Oprocentowanie
7,49%
Prowizja
3,50%
RRSO
9,33%
Rata miesięczna
1.555,08 PLN
Całkowita kwota
93.304,61 PLN
Dozwolona kwota
do 150.000 PLN
Dozwolony okres
9 - 96 mies.

Podane dane to parametry wyjściowe. Dokładne warunki różnią się w zależności od indywidualnych okoliczności

3PKO Bank PolskiPKO Bank PolskiMini ratka na dowolny cel

0,000 osób wybrało tę ofertę
Zalety
 • Wysoka maksymalna kwota kredytu
 • Możliwość obniżenia oprocentowania dla wybranych kredytobiorców
 • Elastyczny termin spłaty zobowiązania
Wady
 • Bank wymaga zaświadczenia o stałych dochodach
Oprocentowanie
8,99%
Prowizja
5,99%
RRSO
12,28%
Rata miesięczna
1.556,51 PLN
Całkowita kwota
97.883,26 PLN
Dozwolona kwota
do 120.000 PLN
Dozwolony okres
1 - 96 mies.

Podane dane to parametry wyjściowe. Dokładne warunki różnią się w zależności od indywidualnych okoliczności

4BNP ParibasBNP ParibasKredyt samochodowy

0,000 osób wybrało tę ofertę
Zalety
 • Długi okres kredytowania
 • Wysoka maksymalna kwota kredytu
 • Bank udziela kredytu na pojazdy nowe oraz używane
Wady
 • Konieczność dostarczenia dokumentów potwierdzających stały dochód
Oprocentowanie
9,99%
Prowizja
9,90%
RRSO
15,10%
Rata miesięczna
1.750,88 PLN
Całkowita kwota
105.052,93 PLN
Dozwolona kwota
do 200.000 PLN
Dozwolony okres
6 - 120 mies.

Podane dane to parametry wyjściowe. Dokładne warunki różnią się w zależności od indywidualnych okoliczności

Jak wybrać najlepszy kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy wyróżnia się korzystnym oprocentowaniem i atrakcyjnym całkowitym kosztem zadłużenia. Wiele osób właśnie z tego powodu decyduje się na skorzystanie z oferty, myśląc o kupnie pojazdu. Obawiasz się, że na rynku jest zbyt wiele ofert, a ty nie będziesz w stanie zdecydować się na jedną z nich?

Nie musisz poświęcać wielu godzin na wizyty w bankach i samodzielne zbieranie informacji o dostępnych ofertach. Dostęp do porad finansowych skutecznie pomoże ci zweryfikować najkorzystniejsze oferty i wybrać jedną z usług, która zagwarantuje najniższe opłaty i najelastyczniejsze warunki. Przekonaj się, co możesz zrobić, by wybór kredytu nie sprawiał ci żadnych trudności.

Ranking kredytów samochodowych

Pierwszym krokiem do zawarcia atrakcyjnej umowy z bankiem, jest poznanie przynajmniej kilku najpopularniejszych ofert i możliwość porównania ich. Pomoże ci w tym ranking kredytów samochodowych, który zawiera wszystkie niezbędne informacje, potrzebne przyszłemu kredytobiorcy.

Co dokładnie możesz sprawdzić w rankingu? Poza podstawową informacją o oprocentowaniu kredytu znajdziesz także informacje na temat wszystkich dodatkowych opłat oraz RRSO całego zadłużenia. Po kliknięciu w konkretną ofertę, zostaniesz przekierowany na podstronę z pełnym opisem usługi, gdzie dowiesz się m.in. jakiego ubezpieczenia kredytu wymaga bank, kto może skorzystać z oferty kredytowej, a także jaka jest maksymalna kwota kredytu samochodowego.

Ranking pozwala porównać nawet kilkanaście ofert, w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy, że określisz kwotę kredytu, która pozwoli ci sfinansować kupno pojazdu, a także zdecydujesz, jak długo chcesz spłacać zaciągane zadłużenie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu?

Nie masz dużego doświadczenia z zobowiązaniami finansowymi i martwisz się, że podpisana przez ciebie umowa będzie mniej atrakcyjna? Poświęcając kilka minut na dokładne zapoznanie się z umową, może ustrzec cię przed zbyt wysokim kosztem oferty lub niekorzystnymi warunkami, które będą miały wpływ na przebieg spłaty zadłużenia.

Co powinno zwrócić twoją uwagę przed podpisaniem umowy z bankiem? Koszt kredytu samochodowego jest bardzo atrakcyjny ze względu na niskie oprocentowanie kredytu, jako przyszły kredytobiorca sprawdź, czy bank nie oczekuje licznych opłat dodatkowych. Tym sposobem unikniesz zbyt wysokich rat.

Kredyt samochodowy wymaga wypełnienia istotnych formalności, które mogą spowodować, że zadłużenie będzie dostępne w późniejszym terminie. Jeśli zależy ci na szybkim zawarciu umowy, koniecznie sprawdź, co przewidują konkretne banki, bardzo możliwe, że kilka ofert będzie w stanie zaoferować szybsze wydanie decyzji kredytowej, a ty będziesz mieć szansę szybciej skorzystać z kredytu.

Raty równe lub malejące

Wybierając kredyt, warto poświęcić także kilka minut nad zastanowieniem się, jaka spłata kredytu będzie dla ciebie najkorzystniejsza. Kredytobiorca może wybrać między ratami różnymi lub malejącymi. Pamiętaj, że raty malejące wymagają wyższej zdolności kredytowej, pozwalają jednak obniżyć całkowity koszt kredytu.

Kredyt samochodowy - co musisz o nim wiedzieć?

Wielu konsumentów decydując się na kupno nowszego samochodu, sięga po pomoc finansową w postaci kredytu samochodowego. To doskonałe rozwiązanie, gdy nie możesz pozwolić sobie na szybkie odłożenie większej kwoty pieniędzy, ale nie chcesz czekać z kupnem pojazdu.

Kredyt samochodowy pozwala sfinansować zakup nowego lub używanego samochodu, dzięki czemu zależnie od swoich potrzeb, będziesz w stanie uzyskać najlepsze wsparcie.

Chcesz skorzystać z kredytu samochodowego, ale zależy ci na tym, by dowiedzieć się o tej ofercie czegoś więcej przed podpisaniem umowy? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami o tym zadłużeniu.

Na co możesz przeznaczyć kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy kojarzy ci się wyłącznie z możliwością finansowania nowego lub używanego samochodu? Możesz się zdziwić, ale to zobowiązanie finansowe, dzięki któremu sfinansujesz kupno także innych pojazdów m.in.:

 • samochodu osobowego

 • samochodu ciężarowego

 • motocyklu

 • quada

 • motoroweru

 • skutera

 • statku

 • motorówki

Z kredytu samochodowego możesz skorzystać zarówno w przypadku podpisywania umowy z dealerem, komisem, a nawet osobą fizyczną, która nie zajmuje się sprzedażą pojazdów zawodowo.

Warunki otrzymania zgody kredytowej

Jakie warunki musisz spełnić, by mieć pewność, że bank udzieli ci zgody kredytowej? By cieszyć się podpisaniem umowy z bankiem, trzeba pamiętać o tym, że bank chcąc zmniejszyć swoje ryzyko finansowe, dokładnie weryfikuje wszystkich klientów.

Bank w pierwszej kolejności sprawdzi twoją zdolność kredytową, dlatego też wymogiem uzyskania kredytu samochodowego, jest dostarczenie zaświadczenia o stałym zatrudnieniu i wysokości dochodów.

Dodatkowo musisz pamiętać, że jako przyszły kredytobiorca musisz mieć dobrą historię kredytową. Bank skorzysta z danych, które gromadzi BIK, dzięki czemu będzie w stanie sprawdzić, czy masz inne zadłużenia finansowe, a także jak przebiega ich spłata.

Kredyt samochodowy wyróżnia się pod względem innych zadłużeń, koniecznością ubezpieczenia kredytu. Bank wymaga wykupienia AC, a dodatkowo bank może stać się współwłaścicielem pojazdu lub domagać się zastawu rejestrowego.

Część banków posiada także wymagania związane z udzieleniem kredytu na kupno używanego samochodu. W takim przypadku często określony jest maksymalny wiek samochodu, który nie może mieć więcej niż 10 lat.

Koszt kredytu samochodowego

Kredyt samochody wyróżnia się bardzo korzystnymi warunkami finansowymi. Oferta posiada niskie oprocentowanie, a klient może cieszyć się brakiem opłat okołokredytowych. Niski koszt kredytu samochodowego powoduje, że tak wielu usługobiorców interesuje się podpisaniem umowy tego typu i skorzystaniem z możliwości, jakie oferuje.